Online Halı Yıkama Takip Programı

Online Halı Yıkama takip programı ile cari hesapların, servis işlemlerinin ve temizlenmeye gelen halıların takibini kolayca yapabilirsiniz. Müşterilerin cari kaydını ve bakiye hareketlerini tutabileceğiniz, alış ve satış faturaları ve gelir gider kartları ile birlikte ön muhasebe kayıtlarını tutabileceğiniz online bir programdır. Halı Yıkama takibi yazılımı Android, İphone, tablet ve bilgisayarınızda sorunsuz çalışır, istediğiniz her yerden kontrol sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Programı

Gelen Halı Yıkama taleplerini kolayca takip edebilir ve geçmişe dönük sorgulamalar yapabilirsiniz. Sms ve email entegrasyonu ile temizlik ve teslimat işlemlerinin tüm adımlarını müşterilerinize SMS ile gönderebilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Kullanışlı ve mobil uyumlu arayüz ile tüm cihazlarla programa erişim sağlayabilirsiniz. Masaüstü ve laptop bilgisayar, tablet, Android ve İphone telefonlardan dilediğiniz her işlemi yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe ve Stok Takibi

Halı Yıkama takip programı ile servis işlerini yönetebilir, cari kayıtlarını tutabilir, ön muhasebe kayıtlarını görebilir, stoklarınzın durumunu takip edebilir ve gelişmiş raporlar alabilirsiniz.

SMS Entegrasyonu

Halı Yıkamate bulunan cihazın tüm servis adımlarını, müşterilerinize firma adınız ile sms gönderebilirsiniz. "Halılarınızın yıkama işlemi tamamlanmıştır." gibi email ve smsler gönderebilirsiniz.

Halı Yıkama programı sms gönderimi

Halı Yıkama
Müşterilerinize
SMS Gönderin

Halı Yıkama Takip programı ile müşterilerinize cihazlarının son durumu ile ilgili sms ve eposta gönderebilirsiniz. Halı Yıkama işlemi tamamlanan müşterinizi aramanıza gerek kalmadan otomatik olarak sms gönderin. DEMO DENEME Kullanıcı Adı: admin Şifre: 123456

DEMO

Tüm işlerinizi
tek bir program ile
kolayca halledin

Halı yıkama takibi, ajanda, mobil imza, cari takibi, stok takibi, kasa takibi, fatura işlemleri, gelir gider kayıtları, veresiye defteri, hatırlatmalar, personel arası mesajlaşma, başlıklı sms gönderimi, email gönderimi ve raporlama işlemlerini tek program ile yapın.

Müşteri Halı Yıkama Takip Programı
Halı Yıkama Takip Programı
Cep Telefonu Halı Yıkama Takip Programı
Halı Yıkama Takip Programı
Halı Yıkama Takip Programı

Online Halı Yıkama Takip Programı

Dilediğiniz her yerden online halı yıkama yönetimi sağlayan program ile sahada cep telefonu ve tablet ile ofiste bilgisayar ile Halı Yıkama programını entegre olarak kullanabilirsiniz.

Halı Yıkama Takip Programı Özellikleri

Servis Kayıtları

Yeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.

Detaylı Servis Kaydı Arama

Girilen bilgilere göre ad, soyad, firma, telefon, fiş no, servis no, barkod gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.

Ajanda

Takvim ekranı ile planlanan Halı Yıkamaleri tarihlere göre kolayca takip edebilme.

Mobil İmza

Müşteriden alınan mobil imza ile müşteri onayı alma ve dijital olarak saklama imkanı. Müşterinize ürün teslim ederken telefon veya tabletten imza attırabilirsiniz.

Müşteri Takip Ekranı

Müşterileriniz panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilir, cihazlarının son durumunu online olarak takip edebilirler.

Cari Takibi

İstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.

Stok Takibi

Kayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kasa Takibi

Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz. Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.

Alım - Satım / Fatura İşlemleri

Seçilen cariye alış ve satış faturaları kesebilir, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.

Gelir Gider Ekleme

Açılan kartlara göre günlük masrafları, yemek giderlerini ve gelirleri ekleyebilme özelliği.

Veresiye Defteri

Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak girebilme, ve borç takibi yapabilme özelliği.

Personel Yönetimi

Sisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yetkilendirme Sistemi

Detaylı yetki sistemi ile sistemdeki personellere izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.

Hatırlatmalar

İleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.

Bildirimler

Yeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.

Sistem İçi Mesajlaşma

Personeller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler. Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.

Barkodlu Satış

Yedek parça ve ürünlerinizi barkod okuyucu ile okutarak hızlı bir biçimde satabilir, barkod ile okutarak faturaya ekleme yapabilirsiniz.

Sms Bilgilendirme Sistemi

Müşterilerinize kendi firma isminizin başlığı ile "Cihazınızın tamiri yapılmıştır, teslim alabilirsiniz.", "Cihazınızın son durumunu bu adresten takip edebilirsiniz" gibi smsler gönderebilirsiniz.

Barkod Etiket Yazdırma

Cihazların üzerine yapıştırmak için termal yazıcınız ile barkod ve etiket baskısı alabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme

Yaptığınız tüm değişiklikler anında sunucu veritabanımızda güncellenir, bilgisayar veya harddiskiniz bozulsada, internet olan her yerden ve her cihazdan sisteme erişebilir ve sürekli yedekli çalışmış olursunuz.

Tüm Cihazlarla Uyum

Sahadaki personeliniz cep telefonu yada tabletinden servis işlemi yapabilir. Bulut sunucu sistemi ile sahada telefonla yapılan işlem aynı anda ofisinizdeki bilgisayarda görüntülenir.

Yazdırılabilir Formlar

Kayıt formu, kabul fişi, teslim formu vb. formları yazıcınızdan çıktı alabilir, pdf olarak indirilebilirsiniz. Sistem üzerinden müşteri onay imzasını tablet yada cep telefonu gibi dokunmatik cihazlardan alabilir ve forma otomatik ekletebilirsiniz.

Email Entegrasyonu

Mail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.

Sms Entegrasyonu

İster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları gönderebilirsiniz. Cihazın işlemi tamamlandığında, müşterinizi aramanıza gerek kalmadan müşterinize sms gönderilir.

Yüksek Güvenlik ve Teknoloji

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Türk Telekom'a ait Gayrettepe veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 4x10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde sistemimiz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar. Sunucularımızda 7/24 bina güvenliği, 7/24 gözlemleme, yangın tespit ve önleme sistemi bulunmaktadır. Sunucularımızın bulunduğu alanda manyetik kartlı ve parmak izi kontrollü giriş ve yüksek güvenlik standartları sağlanmaktadır. Sunucularımızın %99.9 erişim garantisi bulunmakatdır.

İçe / Dışa Aktarma

Carilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri tekrar içe aktarabilirsiniz.

Halı Yıkama Programı

Ayda sadece 7 TL'den başlayan fiyatlarla halı yıkama takip programına sahip olun, sınırsız olarak kullanın. İnternet olan tüm cihazlardan erişin, Android uygulamasını ücretsiz kullanın ve web sitenizle entegre çalışmasını sağlayın.

1 Yıllık

Toplam 120 TL

10 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması

2 Yıllık

Toplam 192 TL

8 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması

3 Yıllık

Toplam 252 TL

7 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması