Online Teknik Servis Takip Programı

Online teknik servis takip programı ile cari hesapların, servis işlemlerinin ve tamire gelen cihazların takibini kolayca yapabilirsiniz. Müşterilerin cari kaydını ve bakiye hareketlerini tutabileceğiniz, alış ve satış faturaları ve gelir gider kartları ile birlikte ön muhasebe kayıtlarını tutabileceğiniz online bir programdır. Teknik servis takibi yazılımı Android, İphone, tablet ve bilgisayarınızda sorunsuz çalışır, istediğiniz her yerden kontrol sağlayabilirsiniz.

Teknik Servis Programı

Gelen teknik servis taleplerini kolayca takip edebilir ve geçmişe dönük sorgulamalar yapabilirsiniz. Sms ve email entegrasyonu ile servis işlemlerinin tüm adımlarını müşterilerinize SMS ile gönderebilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Kullanışlı ve mobil uyumlu arayüz ile tüm cihazlarla programa erişim sağlayabilirsiniz. Masaüstü ve laptop bilgisayar, tablet, Android ve İphone telefonlardan dilediğiniz her işlemi yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe ve Stok Takibi

Teknik servis takip programı ile servis işlerini yönetebilir, cari kayıtlarını tutabilir, ön muhasebe kayıtlarını görebilir, stoklarınzın durumunu takip edebilir ve gelişmiş raporlar alabilirsiniz.

SMS Entegrasyonu

Teknik serviste bulunan cihazın tüm servis adımlarını, müşterilerinize firma adınız ile sms gönderebilirsiniz. "Cihazınızın tamir işlemi tamamlanmıştır" gibi email ve smsler gönderebilirsiniz.

Teknik servis programı sms takip

Teknik Servis
Müşterilerinize
SMS Gönderin

Teknik Servis Takip programı ile müşterilerinize cihazlarının son durumu ile ilgili sms ve eposta gönderebilirsiniz. Teknik servis işlemi tamamlanan müşterinizi aramanıza gerek kalmadan otomatik olarak sms gönderin.

SATIN AL

Tüm işlerinizi
tek bir program ile
kolayca halledin

Teknik servis takibi, ajanda, mobil imza, cari takibi, stok takibi, kasa takibi, fatura işlemleri, gelir gider kayıtları, veresiye defteri, hatırlatmalar, personel arası mesajlaşma, başlıklı sms gönderimi, email gönderimi ve raporlama işlemlerini tek program ile yapın.

Müşteri Teknik Servis Takibi
Bobinaj Teknik Servis Takip Programı
Cep Telefoncu Teknik Servis Takip Programı
Kombici Teknik Servis Takip Programı
Bilgisayarcı Teknik Servis Takip Programı

Online Teknik Servis Takip Programı

Dilediğiniz her yerden online teknik servis yönetimi sağlayan program ile sahada cep telefonu ve tablet ile ofiste bilgisayar ile teknik servis programını entegre olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Takip Programı Özellikleri

Servis Kayıtları

Yeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.

Detaylı Servis Kaydı Arama

Girilen bilgilere göre ad, soyad, firma, telefon, fiş no, servis no, barkod gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.

Ajanda

Takvim ekranı ile planlanan teknik servisleri tarihlere göre kolayca takip edebilme.

Mobil İmza

Müşteriden alınan mobil imza ile müşteri onayı alma ve dijital olarak saklama imkanı. Müşterinize ürün teslim ederken telefon veya tabletten imza attırabilirsiniz.

Müşteri Takip Ekranı

Müşterileriniz panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilir, cihazlarının son durumunu online olarak takip edebilirler.

Cari Takibi

İstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.

Stok Takibi

Kayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kasa Takibi

Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz. Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.

Alım - Satım / Fatura İşlemleri

Seçilen cariye alış ve satış faturaları kesebilir, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.

Gelir Gider Ekleme

Açılan kartlara göre günlük masrafları, yemek giderlerini ve gelirleri ekleyebilme özelliği.

Veresiye Defteri

Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak girebilme, ve borç takibi yapabilme özelliği.

Personel Yönetimi

Sisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yetkilendirme Sistemi

Detaylı yetki sistemi ile sistemdeki personellere izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.

Hatırlatmalar

İleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.

Bildirimler

Yeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.

Sistem İçi Mesajlaşma

Personeller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler. Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.

Barkodlu Satış

Yedek parça ve ürünlerinizi barkod okuyucu ile okutarak hızlı bir biçimde satabilir, barkod ile okutarak faturaya ekleme yapabilirsiniz.

Sms Bilgilendirme Sistemi

Müşterilerinize kendi firma isminizin başlığı ile "Cihazınızın tamiri yapılmıştır, teslim alabilirsiniz.", "Cihazınızın son durumunu bu adresten takip edebilirsiniz" gibi smsler gönderebilirsiniz.

Barkod Etiket Yazdırma

Cihazların üzerine yapıştırmak için termal yazıcınız ile barkod ve etiket baskısı alabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme

Yaptığınız tüm değişiklikler anında sunucu veritabanımızda güncellenir, bilgisayar veya harddiskiniz bozulsada, internet olan her yerden ve her cihazdan sisteme erişebilir ve sürekli yedekli çalışmış olursunuz.

Tüm Cihazlarla Uyum

Sahadaki personeliniz cep telefonu yada tabletinden servis işlemi yapabilir. Bulut sunucu sistemi ile sahada telefonla yapılan işlem aynı anda ofisinizdeki bilgisayarda görüntülenir.

Yazdırılabilir Formlar

Kayıt formu, kabul fişi, teslim formu vb. formları yazıcınızdan çıktı alabilir, pdf olarak indirilebilirsiniz. Sistem üzerinden müşteri onay imzasını tablet yada cep telefonu gibi dokunmatik cihazlardan alabilir ve forma otomatik ekletebilirsiniz.

Email Entegrasyonu

Mail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.

Sms Entegrasyonu

İster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları gönderebilirsiniz. Cihazın işlemi tamamlandığında, müşterinizi aramanıza gerek kalmadan müşterinize sms gönderilir.

Yüksek Güvenlik ve Teknoloji

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Türk Telekom'a ait Gayrettepe veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 4x10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde sistemimiz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar. Sunucularımızda 7/24 bina güvenliği, 7/24 gözlemleme, yangın tespit ve önleme sistemi bulunmaktadır. Sunucularımızın bulunduğu alanda manyetik kartlı ve parmak izi kontrollü giriş ve yüksek güvenlik standartları sağlanmaktadır. Sunucularımızın %99.9 erişim garantisi bulunmakatdır.

İçe / Dışa Aktarma

Carilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri tekrar içe aktarabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Paket Türleri Nedir?

Yıllık Paketler (1 Yıllık, 2 Yıllık, 3 Yıllık)

Yıllık yenileme ücretleridir.

Sadece Lisans (Alan Adı ve Hostingim Var)

Kendi web sitenizde program kullanmak isterseniz (ornektelefonservis.com gibi), Alan adınız ve hostinginiz varsa sadece lisans satın alarak, 1 adet alan adına lisans tanımlatarak ömür boyu belirlediğiniz alan adı üzerinde programı kullanabilirsiniz. siteisminiz.com/servis yada servistakip.siteisminiz.com gibi direk anasayfanız haricinde kurulum yapılabilmektedir. Bu pakette sadece program lisansını satın almış olacaksınız.

Her Şey Dahil (Lisans+Domain+Hosting)

Yine kendi web sitenizde yada alan adınızda programı kullanmak isterseniz (ornekkombiservisi.com gibi) ama alan adı ve hostinginiz yoksa istediğiniz bir alan adı ile sunucumuzda size hosting sağlayarak tüm paketi alabilirsiniz. siteisminiz.com/servis yada servistakip.siteisminiz.com gibi direk anasayfanız haricinde kurulum yapılabilmektedir. Bu pakette 1 adet.com alan adı 1 yıllık hosting ve program lisansını satın almış olacaksınız.

Teknik Servis Programı

Günde sadece 1 TL'den başlayan fiyatlarla teknik servis takip programına sahip olun, sınırsız olarak kullanın. İnternet olan tüm cihazlardan erişin, Android uygulamasını ücretsiz kullanın ve web sitenizle entegre çalışmasını sağlayın.

1 Yıllık

Toplam 499 TL

41,59 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması

3 Yıllık

Toplam 1095 TL

30 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması

Ömür Boyu

Lisans (Kendi Hostunuzda)

5999 TL

 • Sınırsız Cari
 • Sınırsız Kayıt
 • Ücretsiz Güncelleme
 • Ücretsiz Destek
 • Ücretsiz Android Uygulaması