Hakkımızda

Muzman Net olarak 2006 yılından bu yana hayallerinizi gerçekleştirmeye ve en iyi çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Web tasarım, bilgisayar satış ve servisi, güvenlik sistemleri, toplu sms, reklam, yazılım, tanıtım video çekimleri hizmetleri vermekteyiz.
İş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında bilişim ürünlerini sunmak ve uçtan uca hizmetini sağlamak, bilişim sektöründe, ülke genelinde doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değisimi yönlendiren, kullanıcı ve çalısan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı çözüm ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, iş ortaklarına, marka bağımsız anahtar teslimi ve bilişim çözümleri sunan sektör lideri şirket olmak için çabalıyoruz. Ülkemizin olmazsa olmazı haline gelen bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan lider bir şirket olmak için çalışmaya devam ediyoruz.Sizin için 7/24 çalışan medya ajansınıza hoşgeldiniz!

Neden Biz?

Bizim için her iş ilk işimizdir. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlere ilk işimizin heyecanıyla başlarız ve tecrübemizi de unutmayız. Tasarım sürecinde bir taraftan görselliği ön planda tutarken diğer taraftan kullanışlılık prensibinden ödün vermiyoruz.
Web tasarım ve programlama sürecinde müşterilerimizin web sitelerinden beklentilerini arttırmak ve arama motorlarında ilk sayfada yer almalarını sağlayarak müşteri ve satış hacminizi ciddi oranlarda arttırmları için SEO uzmanlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaktayız.

95%

Olumlu Dönüş

95%

Memnuniyet

95%

Çözüm Süresi

95%

Başarı Oranı

Biz Kimiz?

Sürekli kendini geliştiren, sizin için üreten
ve sürekli sizin için çözüm üreten bir ekibiz!

Muzaffer Özen

Founder and CEO

Hakkında Yazısı

Bünyamin Akkaya

Basın ve Halkla İlişkiler

Hakkında Yazısı

Yunus Kaplan

Saha Satış Temsilcisi

Hakkında Yazısı

Mehmet Ali Çetin

Teknik Destek Uzmanı

Hakkında Yazısı

İbrahim Tavalıoğlu

Saha Satış Temsilcisi

Hakkında Yazısı

İbrahim Yücel

Oyuncu Destek Uzmanı

Hakkında Yazısı

Furkan Fatih Özden

Oyuncu Destek Uzmanı

Hakkında Yazısı

Ayşe Nur Kaya

Müşteri Destek Uzmanı

Hakkında Yazısı