Hizmetlerimiz

Muzman Net kısaca firmanızın dijital ofisidir.
Size ve firmanıza hangi konularda yardımcı olabileceğimize bir göz atın;

Web Sitesi

Bireysel veya kurumsal müşterilerimize yaratıcı, farklı ve amaçlarına hizmet edecek web siteleri üretiyoruz.Sonuç odaklı etkin profesyonel web tasarım hizmetlerimiz ile internetteki yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Toplu Sms

Muzman Net Toplu Sms Sistemi müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı iletmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.

Sanal Santral

İşyerinizin yeni santral hizmetini karşılayan, eski santralinizin bakım, eski özellikleri ve problemlerinden kurtaran, tamamen sizin kontrolünüzde olan bir santral hizmeti sunuyoruz.Üstelik kablo yok, yer bağımlılığı yok tamamen internet üzerinden çalışan bir sistem.

Teknik Destek

Firmanız için Bilgi İşlem merkezi kurmanıza gerek yok!Muzman Net profesyonel teknik ekibi ile firmanız ve sizin için profesyonel teknik destek hizmeti sunuyor.

Sosyal Medya

Sosyal medyada isminizi duyurmak daha geniş kitlelere ulaşmak için doğru yerdesiniz.Sosyal Medya Hizmetlerimiz ile medyada gücünüze güç katın.

Yazılım

Muzman Net olarak hayatı kolaylaştıran sıradışı çözümler üretiyoruz!Muzman Net sizin için en uygun, en stabil yazılımları üretmek için çalışıyor.

Müşterimiz Olun!

Hizmetlerimiz arasında size sunabileceğimiz bir hizmet varsa
hemen bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ne Dediler?

Muzman Net tarafından çeşitli hizmetler alan bazı firma sahipleri
hakkımızda neler dedi?

Muzman Net tarafından 3 adet web sitesi, sosyal medya hizmeti ve teknik destek hizmeti alıyoruz, teşekkürler!

-Ali KARA / Emlak-Bank Gayrimenkul

Müşteri Yorumu

-Tuncay Doğan / Tutku Mobilya

Müşteri Yorumu

-Teoman Uzdaş / Stüdyo Kahraman