E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret

İnternetten ürün satmak, ürünlerinizi internette sergilemek istiyorsanız hemen bir e-ticaret sitesi ile başlayın. İnternette mağaza açıp satış yapmak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için tasarlanmış e ticaret sitesi yazılımı ile, 1 Gün içinde E Ticaret sitenizi hazırlayarak satışa başlayabilirsiniz.
  • Kendi sitenizde ürünlerinizi internetten satmaya bugün başlayın, hiç bir şeyi düşünmeyin herşey hazır!
  • Ücretsiz Sanal Pos ile kredi kartı ile ödeme alın, aylık yıllık sanal pos ücreti ödemeyin!
Mobil Uyumlu E-Ticaret
Mobil Uyumlu

E ticaret siteniz Android ve ios cihazlarla tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Müşterileriniz hem cep telefonları hem tabletleri hemde bilgisayarları ile siparişlerini verebilir ve takibini yapabilir.

Ücretsiz Sanal Pos
Ücretsiz Sanal Pos

Tüm bankalara ait sanal posları ve ortak ödeme sistemlerini ücretsiz kullanarak, kredi kartı ile hemen satış yapmaya başlayabilir, müşterilerinize taksit yapabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu
Pazaryeri Entegrasyonu

N11.com, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Amazon ve Trendyol gibi platformlara entegre olarak hem kendi sitenizde hemde milyonların kullandığı sitelerde ürünleriniz satmaya başlayın.

E-Ticaret Çoklu ve Para Birimi Desteği
Çoklu Dil ve Para Birimi

E-ticaret sitenizi tüm dillerde çalışacak şekilde hazırlayabilir, tüm para birimlerini kullanabilirsiniz. Böylece yurtdışından alışveriş yapacak müşterilerinizi kaçırmazsınız.

Erişim Garantisi
Çözüm Ortağı
+
Kurumsal Müşteri
Aylık Ziyaret

Müşteri Yorumları

E-Ticarete Bugün Başlayın

Ürünlerinizi kendi internet sitenizden satmak, e ticaret sitenizi bugün açmak için eticaret demosunu inceleyin. 7 gün ücretsiz deneyin, sonrasında günde sadece 1 TL'ye eticaret sitenizi açın.
ÜCRETSİZ DEMO
Abone Ol