Yazılım

Sektörünüze özel yazılım çözümleri

Yazılım çözümleri, muhasebe, hızlı satış, market barkod programları, saha satış, teknik servis takip programı, otel programı, cafe programı ve sektöre özel programlarla işinizi kolaylaştırıyoruz.
Case
Hızlı Satış, Otel, Servis, Restoran / Cafe / Bar, İnternet Cafe, Sürücü Kursu, Site Yönetimi, Saha Satış, Akaryakıt, Otopark, Emlak, Eğitim, Sağlık, Araç Satış Kiralama, Teknik Servis Takip, Cari Takip, E-Arşiv, E-Fatura ve Diğer Sektörler için program çözümleri.
  • Restoran Yönetimi, Hızlı Satış, Otel, Site Yönetimi, Servis Yönetimi, Saha Satış, Akaryakıt, Emlak Sektörü, Eğitim Sektörü, Sağlık sektörü, Sürücü Kursları, Otopark, Araç Satış ve Kiralama Sektörü ve internet Cafe vb. Diğer sektörlere pratik çözümler sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz programlarımızla ihtiyaç duyduğunuz konulara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Muhasebe programı ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz. Mali müşavirlere özel yazılım ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
  • E-Fatura, Gib standartlarına uygun olacak şekilde tasarlanmış, güvenilir olarak mühürlenmiş, gönderen ve alıcı firma arasında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik belgedir. e-Faturalarınızı e-fatura formatında düzenleyerek 10 yıl boyunca arşivleyebilirsiniz. e-Arşiv fatura, faturaların 10 yıl boyunca saklanması gereken ikinci nüshalarının ve ilgili belgelerin elektronik ortamda oluşturulmasını ve muhafaza edilmesini; gerektiğinde elektronik olarak ibraz edilmesini sağlayan bir hizmettir.

İşinize özel programlar

Programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Yazılım ve Program Satış ve Desteği

Sektöre özel program seçenekleri ile iş yükünüzü azaltın.
video
Muhasebe Programları

Muhasebe programları ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ön muhasebe programı ile müşterileri, stokları, çek ve senet işlemlerini, banka hesapları gibi işlemleri kayıt altına alarak dilediğiniz an detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Muhasebe Programları
video
Sektörel Programlar

Hızlı satış yapan tüm firmaların kullanımına uygun şekilde tasarlanan, perakende gıda satışı yapan market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan toptancılar için geliştirdiğimiz programlar ile barkod satış işlemlerinizi ve muhasebe süreçlerinizi yönetin.

Sektörel Programlar
video
E-Ticaret Programları

e-Ticaret programı kullanarak ürünlerinizi internet üzerinden satın, en çok tercih edilen sanal mağazalarda yayınlayın, farklı fiyatlandırma opsiyonları ile hem müşteri sayınızı hem de kar oranınızı artırın. Ücretsiz sanal pos ile kredi kartı ile ürünlerinizi bugün satmaya başlayın.

E-Ticaret Programları
video
E-Fatura Programları

E-fatura ile Kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayın.. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-fatura artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade etmeye başladı. e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-defter, e-müstahsil ve e-mutabakat çözümleri ile tanışın.

E-Dönüşüm Programları
Abone Ol